niedziela, 18 sierpnia 2013

Żarówkowy naszyjnik

Jakiś czas temu razem z koleżankami zakupiłyśmy wspólnie koraliki Preciosa w neonowych kolorach. One wykonały z nich bransoletki a ja od razu wiedziałam, że chcę z nich zrobić prosty naszyjnik w mega żarówiastym kolorze.
Od kilku sezonów bardzo modne było połączenie różu z pomarańczem, jak dla mnie wręcz genialne, postanowiłam to wykorzystać w mojej pracy. Co więcej, będzie idealnie pasował do mojego nowego żakietu w żarówiasto pomarańczowym kolorze, który uwielbiam.

Do pokazania go zmotywowało mnie nowe wyzwanie w Kreatywnym Kufrze.Temat wyzwania to Pop-art.
Pop-art. to kierunek sztuki współczesnej, którego twórcy używają form dobitnych, uproszczonych, nawiązujących do środowiska wielkomiejskiego.
Pop-art charakteryzuje się zaskakującą różnorodnością technik, tematyki, prostotą i świadomym lekceważeniem tradycji rzemiosła w sztuce. Obrazom towarzyszą często efekty świetlne i dźwiękowe, stosuje się też technikę colleage.
Ale co tu więcej mówić...gffdsaV

6 komentarzy:

 1. jest moc! takie kolory najlepiej się prezentują w takich właśnie prostych formach. a na żywo jeszcze bardziej daje po oczach (wiem, bo w końcu to przez moje zgrabne rączki te koraliki przeszły :P )
  p.s. Pani kochana, weź Pani wyłącz weryfikację obrazkową, bo tych kulfonów nie da się przepisać ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj daje po oczętach, daje. Musimy więcej wspólnych zamówień robić, żebym mogła majstrować takich mega żarówiastych naszyjników :D. Weryfikacja wyłączona. Nie miałam pojęcia że to ustrojstwo mam włączone :).

   Usuń
 2. Świetny, na pewno nie da się go przegapić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :). Naszyjnik rzuca się w oczy z kilku metrów. A koraliki są po prostu boskie :).

   Usuń
 3. Super neony! :D tego lata zachorowałam na nie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Mnie też ogarnęła mania żarowych kolorów :). I niby takie kiczowate ale odpowiednio ze sobą zestawione naprawdę świetnie wyglądają :)

   Usuń