niedziela, 29 września 2013

"Navy Blue" - schemat na sznur koralikowy na 20 koralików w rzędzie

Szybki i prosty schemacik tym razem - "Navy Blue". Schamat na 20 koralików w rzędzie.

Obiecywałam sobie, że zanim zacznę rysować kolejne schematy, skończę chociaż jedną rozpoczętą rzecz. I nici z tego. Mam ostatnio gorszy okres i koralikowanie nie idzie mi...wzięłam się zatem za coś co sprawia mi wiele przyjemności. Rysowanie schematów na sznury :).

4 komentarze:

 1. Podziwiam, bo ja pod względem rysunkowym, to antytalent jestem, ale udało mi się stworzyć schemat na bransoletkę rasta :-) W razie potrzeby zapraszam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :). Nie uważam, abym była jakoś szczególnie utalentowana, jeśli chodzi o rysowanie schematów. Myślę, że to zależy od dobrego momentu. Wiadomo, kiedy brak weny, brak i pozytywnych efektów pracy.
   Dziękuję za informację co do schematu, w razie potrzeby na pewno skorzystam :).

   Usuń
 2. Bardzo mi się ten wzór i ten zestaw kolorystyczny podoba. Jednak cierpliwości na cały naszyjnik mi nie starczy:( Czy bransoletka na 20 koralików w rzędzie da się nosić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ostatnio granaty to moje ulubione zestawienie kolorystyczne a połączone z zielenią tworzą idealną całość :). Co do bransoletki, to chyba kwestia gustu, chociaż taka grubość bardziej podchodzi na naszyjnik niż bransoletkę. Zawsze można zrobić sznur 15/o i wtedy sznur nie będzie zbyt gruby. Ja bym na pewno nosiła taką bransoletkę :).

   Usuń